| Silviu_Silviu_1994 a întrebat:

Am un router Huawei hg658 de la Telekom. Cum sa fac sa ii extind raza wi-fi?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/bridge-range-extender/tp-link/tl-wa850re/

Vezi ca Google nu musca!

4 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Atat timp cat ai setarile routerului configurate corespunzator si routerul are 1-2 antene conectate corect nu ai cum sa extinzi raza wireless.

| PrecizeEveR a răspuns:

Intri pe internet, scrii 192.168.1.1 si acolo te descurci big grin daca nu, lasa-mi mesaj happy

| K0sti a răspuns (pentru PrecizeEveR):

Tu raspunzi ca sa nu-ti vina somn? Ai inteles ce a intrebat omul ala?

| PrecizeEveR a răspuns (pentru K0sti):

Dar tu daca nu te pricepi te bagi peste altii degeaba nu?happy
Ce ar fi sa mai inveti daca nu stii ce sunt alea benzi de frecvente, upgrade la firmuware-ul routerului, canale etc.
Data viitoare verifica-ti cunostintele si nu mai vorbi daca nu sti.
Bye!winking