| myruu1123 a întrebat:

Am o întrebare : daca peste 2 ani (de exemplu) vreau sa-mi iau un telefon care e acum în magazine, atunci (peste 2 ani) prețul va mai scădea?

Răspuns Câştigător
| BAD17 a răspuns:

Pretul telefoanelor scade de la an la an adica un j5 care e acum 9 milioane intr-un an poate ajunge si la 7 milioane pentru ca se fac alte modele mai noi si mai scumpe deci e foarte logic

4 răspunsuri:
| Cristian0015 a răspuns:

Evident ca va mai scadea, pentru ca vor aparea alte telefoane mai bune. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da va scadea pentru ca vor aparea telefoane mai bune

| GeorgeBerbec a răspuns:

Evident si desigur. Dar vezi ca sa nu fie un model destul de vechi ca peste 2 ani sa nu il mai gasesti in magazine... Dar cum ar fi un S8 sigur v-a mai scadea la pret considerabil.

| elixiire a răspuns:

Nu vrei sa ti dea si diploma de licenta daca tot de duci la ei?