| Xenoverse a întrebat:

Salut, am o intrebare dupa ce reinstalez un windows pe laptop sau pc, se poate instala 3dp chip sau mai inainte trebuie sa fii conectat la net ca sa poti instala programul?

3 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Pui programul pe un stick şi îl instalezi după ce instalezi Windows-ul.

| gelu1970 a răspuns:

Eu unul nu as folosi un astfel de program.
daca ai conexiune internet cauta driverele in pagina fabricantului.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Instalezi Windowsul, conectezi laptopul la internet (trebuie sa ai driverul placii de retea sau WiFi) si apoi poti sa instalezi programul. Altfel n-ai cum.