| SorinakeGameru a întrebat:

Salut am o intrebare, eu am un telefon, si cand intru pe Facebook se restarteaza automat ma poate ajuta cineva, ce pot face sa nu se mai restarteze?

Răspuns Câştigător
| Ykuzo a răspuns:

Este posibil să nu existe memorie suficientă (sistemul neavând memorie suficientă poate da crash). Încearcă să dezinstalezi câteva aplicații care nu îți mai folosesc. Dacă acest lucru nu merge, reinstalează Facebook. Dacă nici acest lucru nu merge, instalează aplicația Facebook Lite sau folosește browser-ul pentru a intra pe Facebook.

1 răspuns:
| SorinakeGameru explică (pentru Ykuzo):

Multumesc, a mers