| Th3Li0N a întrebat:

Sal de ce cand intru in ori ce metin mi se restarteaza pc? dar numai la mt2 la ori care joc nu mi se restarteaza numai la metin2 va rog spuneti-mi de ce si ce sa fac sa ma pot juca fara sa mi se restarteze

3 răspunsuri:
| Love_9209 a răspuns:

Eu joc metin de 4 ani si stiu bine metinu tise restarteaza deoarece hack shieldu te depiseteaza cu hack sau daca nu incearca sa reinstalezi metinu curat si joaca corect

| Th3Li0N explică (pentru Love_9209):

Nu am hack am windows xp sp3, 2gb ram, placa video 128mb, 2 procesoare p4 de 3ghz hdd 80gb mi windows nou si nu stiu de ce mi se restarteaza habar nu am

| Love_9209 a răspuns (pentru Th3Li0N):

Ai incercat sa reinstalezi metinu?