| wolfman22 a întrebat:

Salut, am o mare problema, din greseala am lovit unitatea calculatorului, calculatorul s-a inchis cand l-am deschis imaginea devenise albastruie, ce trebuie sa fac? AJUTOR. DAU FUNDA+VOT!

Răspuns Câştigător
| Spl1tS3c0nd a răspuns:

Placa ta video s-a forjat.Adica tu cand ai lovit calculatorul s-a miscat.Incearca sa umblii la mufa aia albastra sa o gadili putin si o sa mearga. Daca nu incearca sa scoti placa video sa o stergi de praf si sa o pui iar la loc!

1 răspuns:
| Bossulet a răspuns:

De la monitor s-a miscat un cablu ( posibil legat de unitate). incearca sa vezi daca e asta happy daca nu probabil ai lovit procesorul si nu mai ai culoare il duci la reparat dai vreo 20 ron si gata!