| Alle_3959 a întrebat:

De ce atunci cand ating unitatea centrala(calculatorul fiind deschis), monitorul arata ca ar fi deschis(beculetzu este aprins) desi el se face negru? cam care ar fi problema?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Cand opresti pc-ul monitorul are un buton, daca se stinge de tot monitorul are un beculet care ramane aprins dar se schimba culoarea, il apesi si se stinge iar cand pornesti pc-ul apesi butonul si porneste monitorul si unitatea. Acel beculet consuma mult curent daca il lasi aprins dar nu cred ca e adevarat.