| Alle_3959 a întrebat:

De ce atunci cand ating unitatea centrala(calculatorul fiind deschis), monitorul arata ca ar fi deschis(beculetzu este aprins) desi el se face negru? Care ar fi problema?

Răspuns Câştigător
| robinho17 a răspuns:

Pai uita-te in spate la cablul ala albastru.fixeazal bine in unitate-monitor. Daca ai verificat si e fixat bine atunci inseamna ca acel cablu este ars. Poti cumpara unu (nu costa mai mult de 8lei).Bft!

1 răspuns:
| StiuCeSpun a răspuns:

Placa video sau o conexiune proasta intree unitate si mnitor