| Dobrinas_Denis_1996 a întrebat:

Salut, am o mare problema :
Nu mai stiu parola de Facebook si am dat sa se trimită codul de testare la o adresa de email (cea cu care ma conectez la cont ) si emailul nu vine. Am incercat de multe ori. Si emailul e bun caci acela îl scriu la conectare si la "am uitat parola " si nu e nici in folderul de spam

Răspuns Câştigător
| Robert150103 a răspuns:

Verifica daca ala e email-ul de la cont. Daca nu primesti nimic intra in contact cu Facebook

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Verifica daca intr-adevar ai registrat cu ACEL e-mail, nu cu alta! happy