| AlexAlexandru14245 a întrebat:

Salut am si eu un cont de Facebook si nu mai stiu parola si cand dau sa schimb parola imi cere un cod pe nr de tlf sau adresa de email stie cineva cum sa l recuperez acum ceva timp i-am dat sa ma conectez cu 2 factori adica sa bag parola si codul trimes prin email sau nr de tlf si eu nu mai am niciuna dintre aceste doua, Va Multumesc!

1 răspuns:
| Hyperion7 a răspuns:

Vezi daca nu ai rămas cumva, din greșeală, conectat pe alt dispozitiv!
Daca nu ai rămas, nu mai poți recupera contul, dus e.