| Xenoverse a întrebat:

Salut am o mica problema, ieri mi-am instalat Du Recorder Screen pe telefon si apoi m-am inregistrat cand jucam Asphalt 8 si apoi le-am salvat in galerie, dar cand am conectat telefonul la laptop nu imi apareau fisierele video din folderul recordmaster care au fost inregistrate pe telefon, ce as putea sa fac ca sa le vad si pe laptop dau funda.

1 răspuns:
| RB26DETT a răspuns:

Normal cand inregistrezi cu un astfel de program, filmarile se salveaza in memoria interna, intra din telefon cu file manager, cauta inregistrarile si muta-le pe card apoi conectezi telefonul la PC si le vei gasi.