| Daniela_6555 a întrebat:

Am si eu o mare rugaminte la voi.sa fiti cat se poate de seriosi in raspunsuri si sa ma ajutati si pe mine.Am o problema cu telefonul.am un Cosmote Cute de 3 luni de zile, pana acum mi-a mers usb'ul foarte bine il conectam nici o problema imi apareau fisierele din telefon/card in G sau F.De cand am decodat telefonul numai imi recunoaste usb'ul imi apare"incarcator usb conectat"si atatsad. Stiti care ar putea problema? Cum as putea sa o rezolv.Multumesc anticipat!:*

1 răspuns:
| ByBySwEetY a răspuns:

Intrii la setari, conexiune, cablu de date USB, si vezi ce iti apare acolo, vei reusii!