| Cosmin9717 a întrebat:

Am o mică problema și poate cineva știe cum sa o rezlov in legătura cu contul meu Yahoo mail, nu mai am acces la numărul de telefon înregistrat, și nu am alte variante de conectarea, pot sa dezactivez account key, fără sa fiu logat?

Răspuns Câştigător
| blzer a răspuns:

Nu.
De când compania Yahoo! a fost preluată/cumpărată, majoritatea acceselor au fost schimbate/securizate.
Atât timp cât ți-ai pierdut numărul de telefon, e cam pierdut.
Singura soluție e să le trimiți celor de la Yahoo! un email prin spui aceste lucruri ( în engleză, de preferat ) și să te rogi să meargă.
În rest, e 0.

1 răspuns:
| Cosmin9717 explică (pentru blzer):

Mulțumesc frumos, o sa încerc sa văd dacă pot rezolva ceva cu ei.