| Stefania_Fanica_1974 a întrebat:

Cum ma po conecta la contul e-mail dacă nu mai am acces la numarul de telefon care a fost înregistrat pentru recuperarea contului.

13 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiecare furnizor de email are mai multe modalități de recuperare a contului. Citește pe situl lor.

| Stefania_Fanica_1974 explică (pentru sadrian46):

Mulțumesc pentru răspuns. Ma puteti ajuta va rog cu o adresa de e-mail unde pot cere mai multe detalii.e cont Gmail

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Stefania_Fanica_1974):

Gasesti la email suport contact au ei, si le trimiti pe adresa lor de mail.

| doctorandus a răspuns:

Depinde, la Google iti cere luna si anul in care ai facut contul. Asta are nevoie de cateva zile pentru aprobare.

| Stefania_Fanica_1974 explică (pentru doctorandus):

Eu intoduc toate datele corecte care mi se cer pentru conectare apoi, mi se trimite un cod la un numar vechi telefon la care nu mai am acces.neavand codul nu ma pot conecte la con..mulțumesc

| dannyel86 a răspuns (pentru Stefania_Fanica_1974):

Daca nu ai numarul vechi, poate ai trecut pe cont o adresa de mail de recuperare. Prin aceasta s-ar putea accesa contul dorit. Fara telefon sau mail de recuperare, e cam greu (aproape imposibil) sa intri pe acea adresa.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Stefania_Fanica_1974):

Cine te a pus sa i ti schimbi numarul stiind ca cu el aveai acces la cont, singura solutie este sa mai sti vechiul numar dar daca nu il mai folosesti nu stiu daca te mai poti conecta deoarece ei i ti vor trimite mesaje de reconectare sms uri pe vechiul numar si daca tu nu il mai ai, faci alt cont cu noul numar scrie le si spune le ca numai ai vechiul numar de telefon cu care ti ai facut cont, si roaga i sa te ajute ei sa i ti recuperezi vechiul cont dar pe noul numar.

| Stefania_Fanica_1974 explică (pentru dannyel86):

Multumesc pentru raspuns, dar Din pacate era trecut numai numarul de telefon pentru recuperarea.

| Stefania_Fanica_1974 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mulțumesc pentru raspuns. poti sa ma ajuti cu o adresa unde pot trimite e-mail, sa incerc cu un nou cont sperand ca-l recuperez pe cel pierdut.

| sadrian46 a răspuns (pentru Stefania_Fanica_1974):

Unde ai deschis contul? Google, Yahoo?

| Stefania_Fanica_1974 explică (pentru sadrian46):

Google

| AnicaiGei a răspuns:

Cum mă pot conecta la adresa de email daca Nr de telefon numai este valabil