| Paul_Nagy_1990 a întrebat:

Am o problema.
Am incercat sa instalez windows xp sp3, si dupa ce am ales partitia de instalat s-a restartat pc-ul a aratat cum se incarca windows xp iar dupa ce s-a deschis mi-a dat o eroare.
The file asms enter cd to sp3 ceva de genul.
Tin sa precizez ca dvd rwiterul nu mai functioneaza si am instalat windowsul de pe stick usb.
Ma puteti ajuta va rog.

5 răspunsuri:
| serban57 a răspuns:

In acea fereastra, dă click pe browse si cauti manual fisierul pe stick.

| alexboss2020 a răspuns:

O fi de la windows, de ce tocmai xp? Nu intelegi ca orice update si drivere nu mai exista deoarece Microsoft a anulat de mult windows xp, esti vulnerabil la virusi, asa o sa se intample si cu win 7 peste 2 ani, ia-ti frate win 10 ca nu consuma asa de mult!

| Tukann a răspuns:

Probabil e din cauza ca windows-ului ii lipseste ceva fisier cel mai probabil.Acest lucru intrerupand instalarea.Cel mai bine ar fi sa folosesti u n cd original sau un cd cu windows facut ca lumea de catre cineva

Răspuns utilizator avertizat
| CautFilmHorror a răspuns:

Nu mai instala xp e 2017