| andreiz112 a întrebat:

Salut am o problema

Cand ma jucam un joc... ecranul mi s-a facut albastru adica bluescreen si aparea ceva cu memory si ceva s-a incarcat pana la 100% apoi i-am dat un restart apoi nu mi se mai aprinde ecranul am incercat tot sa schimb memoria placa video ce ar putea fi dau funda
Stiu ca am mai spus intrebarea dar nu mi se aprinde monitorul dar nici mousul sau tastaura adica se aprinde dar nu pornesc asta

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Te duci la service!

| 6684464 a răspuns:

Am avut si eu rpoblema asta. La mine era din cauza prafului(ca intra la ram) si din cauza placii video(s-a ars). Eu l-am schimbat ca il reparam si iar mi se strica asa ca...