| dass92 a întrebat:

Buna am si eu o problema acum 5 zile jucam mu online, deodata monitorul s-a stins, am resetat calculatorul si cand se incarca biosul se vedea incetosat si imi aparea semnul exclamarii pe tot ecranul, am schimbat placa video si imi aparea semnul dolarului tot ecranul, am pus o a treia placa si imi aparea scrisul gresit...am incercat sa instalez windowsul cu fiecare placa in parte instalam toate driverele dar cand ajungeam sa instalez placa video isi da restart, am incercat sa instalez windows7 dar la sfarsit cand trebuie sa instaleze driverele isi da restart. Imi puteti spune care ar fi problema sa fie o defectiune a slotului pentru placa video?

3 răspunsuri:
| Flynn2001 a răspuns:

Cred ca e un virus.

| eustefan a răspuns:

Tio bagat un hacker virusul trojan ala face comenzi de la hacker

| dass92 explică:

Am scanat calculatorul cu ultimele versiuni de la kaspersky si bitdefender, nu cred ca ar fi vreun virus.