| George218 a întrebat:

Salut, am o problema, cand vreau sa instalez windows 10 cand vreau sa il instalez pe laptop la partiţiile de memorie imi apare,, 0 Mb" adica 0 memorie dar cand bag windows 7 imi apare toată memoria la partiţii.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

In acest caz sterge partitiile cu kit-ul de Win7 sau foloseste orice CD de service sau de Linux (daca hard disk-ul este functional).

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie intai sa stergi toate partitiile, dupa care faci partitii noi.

| cyberalex a răspuns:

Fa o instalare custom, apoi trebuie sa formatezi partitia de boot (cea de sub un Giga) si cea in care ai acum W7 (sau a doua partitie mai mare).

| George218 explică (pentru Bula):

Problema este ca nu am ce sa sterg pentru ca nu imi apare nimic