| Xenoverse a întrebat:

Am o problema care ma enerveaza mult de fiecare data cand vreau sa downloadez un film de pe un site, se numeste x1337 si de fiecare data cand dau se descarce un film mi se deschide o noua fereastra si am instalat AdBlock si nu s-a rezolvat nimic, nu stiu ce sa mai fac ca sa nu mai apara ferestre noi dau funda.

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Asa e acel site, prin reclame ramane in viata, nu poti schimba asta!

| dannyel86 a răspuns:

Incearca uBlock Origin. E mai eficient decat AdBlock si ar putea rezolva problema (nu e garantat, dar merita incercat).