| Brh_Klose_1997 a întrebat:

Salut, am o problema cu bluetooth-ul de pe laptop. nu-mi mai merge trimiterea fisierelor pe telefon. la inceput mi-a mers sa trimit, dar acum cand dau trimitere catre telefon nu primesc nici o notificare pe telefon, iar bluetooth-ul imi spune ca este problema la conectarea dintre telefon si laptop. ce sa-i fac?

1 răspuns:
| LTAA a răspuns:

Incearca sa il reasociezi la calculator din stearile Bluetooth-ului, la mine asa se mai intampla.