| butterflyyy a întrebat:

Deci am o problema cu bluetooth la telefon, de trimis merge sa trimit dar cand primesc spune operatiune nereusita si la laptop la lef am incercat si cu alt telefon si mergea.Vizibilitatea e permanenta si cand am incercat sa ii dau resetare totala nu merge sa introduc codul de siguranta care nu l-am schimbat...ce sa fac? funda!

3 răspunsuri:
| butterflyyy explică:

Mi-am resetat si telefonul am sters si numele din telefon si tot nu merge...

| XTREBORX a răspuns:

Codu de siguranta trebuie sa bagi un cod pe telefon si acelasi cod si la persoana care trimiti nu conteaza ce cod ex"1" si intra la setari la bluerooth si sterge din numele la care ai trimis e simplu daca tot nu merge poate ca nu ai memorie Funda?