| AkaM4A1 a întrebat:

Am o problema cu contul de gmail, nu mai imi amintesc parola, si nu am nici nr. de telefon atasat. Cand vreau sa-l recuperez imi cere ultima parola pe care o stiu, o stiu pe cea dinainte, si cand a fost creat, stiu data, si mai cere un email pe care sa trimita un cod, de preferabil cel adugat cand am creat contul, nu-l mai stiu exact pe ala, contul e facut prin 2013. Si dupa ce bag codul ala zice ca nu poate verifica ca imi apartine contul...

2 răspunsuri:
| ElectroFlash a răspuns:

Nu vei putea accesa contul și sa îl recuperezi, ai nevoie sa știi luna în care a fost creat contul. Dacă nu reușești altfel nu se poate.

| AkaM4A1 explică (pentru ElectroFlash):

Eu stiu cand am facut contul, si ultima parola, nu stiu email ul care l-am pus atunci, acum 4 ani... Poate sa fie vreo greseala la luna... Pot afla cumva cand a fost creat?