| AkaM4A1 a întrebat:

Nu mai stiu parola la gmail si am incercat sa o recuperez si imi cerea ultima parola pe care o stiu, data crearii, si un mail sa dea un cod. Nu stiam data exact asa ca am incercat de mai multe ori. Iar acum bag ultima parola pe care o stiu si imi mai cere doar un mail. Nu mai da nici-un cod, spune direct ca nu a putut confirma ca-mi apartine contul. O fi din cauzafaptului ca am incercat de cateva ori? Dupa cat timp as putea sa incerc din nou, daca e din cauza asta.

Răspuns Câştigător
| Stef98 a răspuns:

Salut!

Reincearca peste 12 ore, daca nu ai avut un email sau un numar de telefon la recuperare. este zadarnic.

Insa incearca la 2-3 zile sa treci prin proces. pana la urma se poate sa iti dea acces la cont.

Poti trimite un tweet pe twitter. este un cont de la google care se ocupa cu probleme. merita sa incerci.

Eu l am recuperat pe al meu dupa ceva timp.

Multa bafta!

| AkaM4A1 explică (pentru Stef98):

Hei! Le-am dat mesaj pe google, la specialistul google pentru recuperare, sau ceva de genul, insa nu e nici-un model de formular si nu prea am stiu ce sa le zic, imi poti da un mesaj privat? Sa ma ajuti cu niste sfaturi? pe Twitter n-am incercat. Da-mi un mesaj te rog!

| AkaM4A1 explică (pentru Stef98):

Nu pot sa-ti dau mesaj, poti sa-mi dai tu mesaj te rog?

| Stef98 a răspuns (pentru AkaM4A1):

Nici eu nu iti pot trimite mesaje.
Uite Facebook-ul meu.
Trimite mi un mesaj
https://www.facebook.com/georgestefanb