| Xenoverse1 a întrebat:

Am o problema cu FIFA 08, recent mi-am reinstalat windows 7 si problema este ca merge sacadat jocul si asta ma deranjeaza, inainte mergea bine jocul tot pe windows 7.

Laptopul meu este HP 15-g011sq cu procesor AMD A8-6410 cu Radeon R5 Graphics si placa video AMD Radeon 8570HD cu 4GB Ram DDR 3, astept sfaturi.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca ai driverele updatate la zi atunci nu-ti mai ramane decat sa astepti sa faca si windows-ul cateva zeci de update-uri... happy si va reveni totul cum a fost!

| danbnz a răspuns:

Asteapta mult si bine... pana se updateaza windows.

| CM7YRE a răspuns:

Ai instalat aceeasi versiune/varianta de windows? Verifica hdd-ul cu Hdd Sentinel, si temperaturile la procesor, placa video. Instaleaza driverele si runtime-urile necesare, mai ales incearca diverse versiuni de driver sau chiar cele mai noi, si apoi vezi performanta.