| Tudor_Andrei_2000_5tm6 a întrebat:

Salut, am o problema cu Google Chrome. Cand il deschid este doar o pagina alba. Imi apare doar bara de sus de tot cu butoanele "CLOSE";"RESTORE DOWN";"MINIMIZE". Cum pot rezolva?

Răspuns Câştigător
| bisebi a răspuns:

Reinstall, cea mai usoara optiune

1 răspuns:
| ByeBye a răspuns:

Salut depinde si de conexiunea la internet, daca nu iti apar acele taburi cu cele mai accesate site-uri incearca sa te conectezi la google din setari ca sa se sincronizeze, daca nu functioneaza incearca sa reinstalezi chrome asta ar fi cel mai recomandat.