| anonim_4396 a întrebat:

Cum pun la google chrome cand deschid un tab nou sau pagina de start... sa fie google.com/ro? ca acum imi apare pagina alba...

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
www.google.ro
Si dai setare ca pagina de pornire.Bafta! :)

| 1Mihai1 a răspuns:

Salut! În dreapta sus vei găsi o cheie, dai click pe ea, iar după mergi la "Setări". O zi buna!

| OSC a răspuns:

Dai click in dreapta sus pe,, cheia'' aceea dupa care intri la,, Setari'' si acolo unde scrie,, La pornire'' bifezi,, Deschideti o anumita pagina'' si setezi google.com/ro. Sper sa reusesti? Funda? Te rog, asa cum te-am ajutat si eu, ajuta-ma happy