| GHIBZ a întrebat:

Salut, am o problemă cu internetul, mă poate ajuta cineva? Am laptop-ul conectat la internet prin router cu cablu, nu prin wi-fi. Telefoanele mobile merg prin wi-fi, însă problema e la laptop, care este conectat la internet, dar nu merge :/. Nu-mi apare în dreapta jos pe desktop nici X, nici semnul exclamării la semnul de internet. Când îi dau conectate îmi scrie,, Dialing..." dar nu se întâmpla nimic. Știe cineva cauza? Mulțumesc pentru răbdarea de a îmi citi mesajul.

2 răspunsuri:
| Ioscaa1 a răspuns:

E de la ei, suna la ei si intreaba-i

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil nu ai creat o conexiune corecta pentru wireless sau nu ai instalat driverul placii de retea wireless. E complicat sa ne dam cu parea fara sa stim exact ce faci tu acolo.