| Sorin2903 a întrebat:

Am și eu o problema cu internetul. Îmi apare un triunghi galben la wi fi și la telefon îmi apare semnul exclamării. La laptop scrie "no internet" și la telefon "necesita conectare /autorizare". Specific ca am router Huawei de la Vodafone.

1 răspuns:
| hyozanryu a răspuns:

Cel mai probabil prroblema este la Vodafone din iunie internetul este sub orice critica.
Click dreapta pe conexiunea de pe laptop/Troubleshoot problems.
Daca nu merge: dai Network Reset.(pentru Windows 10/la Windows 7 am uitat).