| Al3xBest a întrebat:

Am o problema cu laptopul. Atunci cand scriu nu pot folosi touchpad-ul! Sau cand ma joc gen Counter Strike nu imi merge tauchpad-ul atunci cand tin apasata vreuna dintre taste. Mentionez ca am laptop Toshiba Satellite si windows 10.

1 răspuns:
| Andrei_Becheanu_2004 a răspuns:

Incearca sa-ti iei o tastatura si un mouse la laptop, deoarece nu prea se mai foloseste touchpad-ul si tastatura de la laptop. Mai nou se folosesc tastaturi si mouse-uri. Sper ca te-am ajutat sa ai o zi buna!