| Jimmy69 a întrebat:

Am o problema cu sunetul, nu imi mai merge! Mi-am bagat nasul prin setari ca sa-mi fac microfonul sa mearga si acuma nu mai merge deloc sunetul...

Cand dau la iconita de sunet imi apare un device ciudat : SPDIF Interface (Tx0)

Am win 7 64 bit

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Foloseste System Restore, pentru a reveni la configuratia anterioara. Vei alege intervalul activ imediat anterior celui in care ai facut schimbarea. Spre exemplu, daca ieri, 17 iunie, ai umblat la setari, in System Restore vei alege data de 15 sau 16 iunie (nu neaparat mai devreme, cum ar fi 1, 5, 10 iunie) la care sistemul tau sa revina si sa refaca sunetul.