| JadenSkye a întrebat:

Am o problema cu telefonul (Samsung Galaxy Mini, in reteaua Orange). Pot sa intru pe net de pe telefon, pot sa sun, pot sa primesc mesaje, in schimb nu pot sa trimit. De asemenea, daca sun la 333, "apelul" decurge normal, dar nu primesc niciun mesaj inapoi de la ei. Stie cineva care e problema si cum pot sa o rezolv?

Răspuns Câştigător
| bughy89 a răspuns:

Suna la 411 si intra in direct cu consultantii Orange. Explica-le care e problema si o sa iti deblocheze ei contul sa poti trimite mesaje. Aceeasi problema am avut-o si eu. E o problema de retea nu de telefon.

1 răspuns:
| JadenSkye explică:

Se pare ca si-a revenit singur pana la urma. Multumesc oricum happy