| MarianFeier89 a întrebat:

Salut, am o problema cu un card sd Sandisk de 16 gb. Nu il pot formata. Cand il formatez cu FAT32 imi da eroare "Windows nu a terminat formatarea".
Cu NTFS merge dar nu se sterge nimic de pe el. Am incercat si SD Formatter dar la fel, fisierele raman pe card. Am incercat si sa sterg pur si simplu fisierele de pe el, dar cand il introduc inapoi in pc apar din nou. Telefonul nu il recunoaste. Aveti vreo idee? Multumesc.

7 răspunsuri:
| REMiXDJ a răspuns:

Ai aici 2 link-uri: https://www.sdcard.org/downloads/formatter_4/ si : https://www.sdcard.org/downloads/formatter_4/eula_windows/index.html (jos in pagina da accept). Sunt specializate si pe SANDiSK

| MarianFeier89 explică (pentru REMiXDJ):

Am incercat dar tot asa face. Mersi oricum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ai dat pe fast? sau quick format? sau normal? da-i pe quick si vezi daca merge.

| Zaygon a răspuns:

E dus cardul daca nu il poti formata sub nici o forma. Am avut si eu un card asa. I-a trecut vremea.

| MarianFeier89 explică (pentru CM7YRE):

La create partition primary imi da eroare. Multumesc oricum.

| denisamarcus a răspuns:

Vreau funda. Pupix.❤bubi