| AndreiTudose a întrebat:

Am o problema cu un pc. Îl deschid și când sa apăra Starting Windows (am Windows 7) isi da restart singur. Nici măcar nu apare Starting Windows și își da restart singur fără sa ii fac nimic. Și așa îmi face mereu dacă îl las fără sa umblu la el și se pune singur pe modul "Sleep". Și când îl aprind apare problema asta nu mai intra in Windows și își da restart. Ce pot face sa il repar?

3 răspunsuri:
| Jitariu_Naomi_2000 a răspuns:

Cauta un specialist. Repartitionarea HDD-ului nu-i un motiv pentru schimbarea windows-ului.
De restartat se restarteaza pentru ca probabil n-a fost instalat cum trebuie. Sunt necesare mai multe detalii care se pot observa mai usor la fata locului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori ai bad-uri HDD ori s-a defectat vreun fisier system.
Vezi daca poti intra in safe mode.

| itsoft a răspuns:

Da probelma este de la windows. va trebui dat un repair la el