| anonim_4396 a întrebat:

Salut am o problema cu windous-ul mi-a dat un crush si cand a repornit dupa restart vara si intreaga interfata (startul, my computer) arata ca windows 98 cum o fac sa arate ca inainte?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Crash se zice si inseamna "cadere, prabusire". Crush este un joc si inseamna "a zdrobi". Ok. N-ai spus ce Windows ai. Oricum, trebuie vazut ceva in legatura cu placa video. Uita-te in Device manager. Revino cu amanunte.

| nouatigaraelectronica a răspuns:

Avem nevoie sa stim ce windows aveti instalat in momentul de fata.