| Nexis95 a întrebat:

Am o problema, de ceva vreme aplicatia Youtube de pe tel (Android) imi face probleme. Adica la unele video- uri imi ramane cam 2-3 secunde imaginea blocata dar sunetul functioneaza apoi cand imaginea isi revine dar ramane in urma cu cateva secunde. Deci nu mai corespunde imaginea cu sunetul. Am dezinstalat actualizarile Youtube si merge cu versiunea din fabrica dar sincer nu imi place deloc acea versiune. Nu stiu ce sa ii fac. Am memorie libera 1 gb si ceva iar memoria cache e stearsa si o sterg tot timpul. Viteza la net e destul de mare incat pot vedea si video hd, dar tot asa face la orice rezolutie ii dau.Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Pai fa-i update, verifica si conexiunea la internet

| darrio2007 a răspuns:

Trebuia sa-i dai actualizare la aplicatie nu sa revii la cea din fabrica. Probabil ai si sistemul de operare mai vechi.

| Nexis95 explică (pentru darrio2007):

Pai e ultima actualizare... Si am incercat si cu altele (actualizari) mai vechi si tot asa face. Ce actualizare sa ii mai fac. E ultima

| darrio2007 a răspuns (pentru Nexis95):

La Youtube m-am referit.

| Nexis95 explică (pentru Nexis95):

Da si eu tot de Youtube vorbesc! App Youtube are ultima actualizare la fel si telefonul (Lenovo A536)