| TipulCiudatDinSpateleFarmaciei a întrebat:

Salut.Am o problema de corelare intre tableta mea grafica Wacom si Photoshopul CC 2019.Incerc sa imi pun pe cele doua butoane ale creionului optiunile de micsorare/marime ale unui brush, insa desi comanda functioneaza de la tastatura in aplicatie, creionul nu raspunde la comanda, nu se intampla nimic, ba chiar pe unul din butoane ma duce la alta comanda.Pe CS6 nu am patit asta, oricum.Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| ViruseZ a răspuns:

Ai verificat driverele?
Ai grija sa nu fie prea vechi

| TipulCiudatDinSpateleFarmaciei explică (pentru ViruseZ):

Da, sunt up-to-date. Oricum, ceva ma face sa cred ca nu e de la drivere.

| ViruseZ a răspuns (pentru TipulCiudatDinSpateleFarmaciei):

Sa incerci sa le stergi si reinstalezi
Sai daca tot nu merge incearca un driver mai vechi