| StefanChriss a întrebat:

Salut, am o problema destul de complicata. De fiecare data cand incerc sa rulez un program, indiferent daca prin dublu-click pe executabil sau din cmd, se incarca si nu se intampla nimic. Programul apare in procese pentru cateva secunde apoi dispare. Cum remediez?

3 răspunsuri:
| StefanKogut a răspuns:

Nu inteleg daca e vorba de orice program sau un anumit program. Daca e orice program atunci e clar ca os-ul are bug-uri ireparabile si necesita un clean reinstall, daca insa e vorba despre un anumit program atunci as putea specula ca acel program cauta o dependinta pe care nu o gaseste si face safe fail adica opreste executia fara a ridica un eveniment de eroare. Incearca sa-l rulezi in terminal sa vezi daca returneaza ceva, un mesaj sau un code de exit.

| StefanChriss explică (pentru StefanKogut):

Da, e vina mea, scuza-ma. Ma refeream la un anume program, restul nu au nimic. Imi poti arata cum sa fac asta? big grin

| StefanKogut a răspuns (pentru StefanChriss):

Pe Windows sau Linux?