| BODYSS a întrebat:

Am o problemă la Facebook. de fiecare dată când intru pe internet mouse-ul incepe sa meargă în șuturi / lag s-au greu. când d-au log la Facebook pe pc îmi tot dă ceva cu "Clean This Device" cred că este un virus s-au ceva de genu. mai încolo îmi spune să descarc un program care îmi v-a scana pc-ul. după descărcare nu pot intra în el. nu se pornește.

Am făcut câteva poze de pe tel. nu era pc-ul meu, scuze pentru calitate. (sunt 4 poze)

http://imgur.com/gallery/YegYQ

Vă rog! am nevoie Urgent De un răspuns! D:

3 răspunsuri:
| NONAME113 a răspuns:

Nu cred ca Facebook are asa ceva, cel mai probabil e o metoda de sparge un cont de Facebook(nu sunt sigur), descarca pe acel pc Malwarebytes si hitman pro si fa o scanare, schimba si parola de la Facebook ca sa fii sigur, poti incerca sa reinstalezi si browser.ul,.

| BODYSS explică (pentru NONAME113):

Ok bun, V-oi Încerca cât de curând.

| NONAME113 a răspuns (pentru BODYSS):

Scuze ca te corectez, dar se scrie '''voi'', deoarece verbul este la viitor. happy