| Adela50 a întrebat:

Hei.Cand incerc sa intru pe facebook imi apare This Connection is Untrusted, iar dupa ma lasa, dar nu e facebookul normal.Nu se vede tot si e numai alb, toate de sus in jos.Am auzit ca e un virus pe facebook, credeti ca e virus acela? Si mai am o rugaminte. Ce as putea face ca sa mearga facebookul?

3 răspunsuri:
| twe3ety a răspuns:

Pai. si la mine mai face figuri. dar nu e de la nici un virus. e de la conexiunea netului.semnalulwinking

| pusymic24 a răspuns:

Si eu am la fel dar eu stiu ce i-am facut cand eram pe facebook am umblat la serati si am debifat toate casutele de acolo ca am zis sa nu vada nimeni ce fac sau ce vb eu si de aceea

| pusymic24 a răspuns:

Nu mai pot de nervi si nu stiu ce sa ii mai fac nu ma lasa saintru mai pe nimic ce apartine de facebook nici nu ma lasa sa imi editez profilu
va rog sa ma ajutati si pe mine