| Muraru_Vladut_Stefan_1996 a întrebat:

Salut, Am o problema, recent am cumpărat un nou laptop de brand Asus x540, am instalat driverele dar cele de wifi și de la voi nu vor să se instaleze, vreo idee? Am incercat multe dar wifi nici nu este detectat de Device manager, va rog ajutați-mă.

3 răspunsuri:
| Ionut_Pavel_1993 a răspuns:

Intra pe vvvvvv.drp.su instaleaza driverele de acolo iar daca tot nu merge si mai mult ca sigur nu va merge din moment ce in device manager nu apare, e stricat. mergi la service/garantie

| jhonny999 a răspuns:

Descarca apilcatia SamDrivers.Ii faci copie pe Cd sau Stick. Ruleaza aplicatia iti va scana Laptopul si iti va afisa toate driverele lipsa selectezi drivarul dorit si install.

| CM7YRE a răspuns:

Ai 3dchip, 3dpnet sau drivereasy odata ce ai sau nu ai acces la internet.