| mafiot1 a întrebat:

Salut am o problema si anume.Am un router nou si am bagat firul acela care intra in router si unitatea pc de la routerul vechi.As dori sa il schimb cu firul cel nou de la routerul cel nou. Daca fac acest lucru acum dupa ce sunt facute toate setarile va afecta cu ceva setarile routerului?

Răspuns Câştigător
| NRazvan a răspuns:

Nu se intampla nimic daca vrei sa inlocuiesti cablul vechi cu cel nou, dar pentru orice eventualitate sa tragi routerul din priza.