| LacatDeOtel a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, ce headphones mi-ati putea recomanda pentru jocuri, sa se auda bine si sa le pot purta ore fara probleme si mai am o nelamurire, ar trebui sa imi iau cu microfon sau fara, ar fi mai ieftin sa imi iau separat? Nu vreau microfon de calitate de streaming sau mai stiu eu ce.

1 răspuns:
| Adrian5575 a răspuns:

Cumpără castile cu tot cu microfon, o sa ai nevoie la jocuri. Nu le lua separat. Vezi in topuri la PCgarage care sunt cele mai bune casti.