| cosmin2899 a întrebat:

De ce atunci cand incerc sa filmez, cu voce, cu microfonul integrat din laptop se aud si tastele? Ce as putea sa fac sa nu se mai audă? Nu vreau răspunsuri gen: cumpărați un microfon separat. Daca se poate bine daca nu tot bine.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Si la microfon separat se aud tastele, logic, capteaza zgomote, ca de aia e microfon!

| cosmin2899 explică (pentru K0sti):

Hai lasa.ma cu logica ta laughing la alt calculator foloseam casti cu microfon si ghici ce nu se auzea absolut nicio tasta.

| IubitoareaDePudeli2000 a răspuns:

Incearca sa apesi mai usor tastele, nu este o defectiune. Poti sa filmezi mut si apoi sa adaugi voce si muzica cu ajutorul programului Movie Maker.