| daniel_3204 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare exista vreun program prin care poti vedea live prin satelit de ex traficul dintr-un oras?

4 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Exista dar nu ai acces tu la el.
sunt diferite site-uri pe care poti vedea in timp real traficul sau doar informatii live text.
Succes!

| valentingb a răspuns:

Www.livetraffic.ro
www.trafficguide.ro
Sau maretul maps.google.ro, unde poti activa din
dreapta sus funcţia de trafic pentru a vedea
condiţiile de circulaţie în diferite oraşe.Nu prea multe, ce-i drept.
Google maps se poate instala.

| daniel_3204 explică (pentru valentingb):

Si in afara tari? big grin

| valentingb a răspuns (pentru daniel_3204):

Google maps functioneaza in majoritatea tarilor, cu cat mai importanta e tara, cu atat mai multe orase si strazi sunt supravegheate. maps.google.com
Daca vrei sa vezi imagini live, intra pe earth.tv.