| Madutza2001 a întrebat:

Am auzit despre un program prin care îţî poţi vedea casa din satelit...Ajutor...

Răspuns Câştigător
| olivert1310 a răspuns:

Programul se numeste GoogleEarth. Il poti de3scarca gratuit de pe net, il instalezi in calculator si te bucuri de navigare. Sau poti opera on-line programul pe site-uri speciale. Uite un link de unde il descarci:
http://www.softpedia.com/progDownload/Google-Earth-Download-23512.html
Doar dai click pe unul din cele trei servere de unde vrei sa il descarci. Bafta.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Google earth / google maps / norc.ro

| DonJokeru a răspuns:

Google Maps.