| an10z a întrebat:

Salut! Am și eu o întrebare (mai stupidă), dacă am o pereche de căști Huawei FreeBuds și am un telefon Samsung, merg căștile la telefon?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Castile alea au un buton pe o parte. Intri la Bluetooth pe Samsung, il pornesti, apesi butonul de pe căști, o sa apara in lista pe Samsung, apesi pe numele castilor si ar trebui sa mearga. Recomand si aplicația AI Life daca vrei sa schimbi ce se intampla cand atingi castile cu degetul cand is in ureche.

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Da, trebuie doar sa le faci pairing.

| an10z explică (pentru Wr3nch):

Pairing, nu știu ce înseamnă, dacă poți să-mi spui

| Brizbriz a răspuns (pentru an10z):

"acum 7 ore | an10z explică (pentru Wr3nch):
Pairing, nu știu ce înseamnă, dacă poți să-mi spui"

1. intrebarea e PE DINFARA, ce iti inchipui tu, ca aia de la Huawei NU vor sa vanda castile alea decat daca ai telefon Huawei?!?
sau (CE ZICI?!?) vor sa vanda oricui, doar ca sa faca un ban?!?

0. nu stii ce e aia pairing?!? la ce dracu' iti mai iei casti bluetooth daca nu le poti folosi?!? adica nu stii sa le connectezi la telefon (pairing)
MACAR inainte de asa un raspuns puteai sa ii dai in google translate:
https://translate.google.com/? sl=en&tl=ro&text=pairing&op=translate
oare ce ar insemna "imperechere" intre casti si telefon?!? OARE CE?!?

| darrio2007 a răspuns:

Da, le asociezi cu telefonul din bluetooth.