| Nicolescu_Alex_2000 a întrebat:

Salut am si eu o mare problema cu pc-ul, nu stiu ce se intampla cu pc-ul meu cand intru in cs 1.6, metin2 imi iese adica mi se baga Jocul in bara dar cand intru in cs GO alte jocuri din astea nu mi se baga in bara ce sa fac(asa se intampla mereu am reinstalat si windows) Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| EneCristian a răspuns:

Ce windows ai? 7 nu ruleaza asa bine si prin verificat zic sa o pui pe la 1078 cu 800 sau mai mare depinde si de componente apropo la w7 trebuie sa ii dai propietis la joc is sa selectezi optimize for this windows.

4 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Este vorba de rezolutie clar cs1.6 si metin nu au aceeasi rezolutie ca monitorul tau actual schimb-o pana se adapteaza la monitor.

| Nicolescu_Alex_2000 explică (pentru EneCristian):

Treaba ie ca atunci cand dau de mai multe ori click cand sunt in cs 1.6 sau metin imi iese doar atunci, cand nu dau click nu se intampla nimic si se baga joculin bara!

| EneCristian a răspuns (pentru Nicolescu_Alex_2000):

Totusi ai verificat si tu rezolutia sau? si ce programe ruleaza in stand by? unele pot interactiona ( daca am skipe cateodata si pe mine ma scoate din joc)

| Nicolescu_Alex_2000 explică (pentru EneCristian):

Chiar m-ai ajutat mersi mult!