| DeSSx a întrebat:

METIN2RO. Salut TPU am o problema la jocul metin2 ro. Mereu cand intru ma joc vreo 10 minute si apoi ma scoate. Nu stiu care e problema. L-am reinstalat si acum mi se blocheaza cu " conectarea ruleaza" am asteptat si 10 minute si degeaba. Va rog ajutati-ma cu aceste 2 probleme!

3 răspunsuri:
| Energyboy a răspuns:

Pai si eu am patit aceea problema dar eu am lasat mai mult de 10 minute si pana intr-un sfarsit am putut sa ma joc.Eu cred ca problema este de la lag-ul prea mare de aceea te scotea din joc, sau poate de la fragmentele care le ai in calculator si ingreuneaza modul de a rula a aplicatilor.Incearca sa il defragmentezi si dupa aceea sa vezi viteza de internet poate din cauza asta nu iti merge ca ai o conectare foarte proasta la internet si jocul find unul online are nevoie de o conectare la internet.

| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Doamne mie mi se intampla asa cand am antivirusu aprins opreste 3 sec antivirus si incearca metin2 sa vezi ca nu te scoate si daca vrie un antivirus care nu face probleme la metin2 ia-ti avg7. 5 eu pasta il am si nu ma scoate niciodata dar detecteaza virus funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterge hackurile din el...Si fa upade la clinet!