| DeSSx a întrebat:

METIN2RO. Salut TPU am o problema la jocul metin2 ro. Mereu cand intru ma joc vreo 10 minute si apoi ma scoate. Nu stiu care e problema. L-am reinstalat si acum mi se blocheaza cu " conectarea ruleaza" am asteptat si 10 minute si degeaba. Va rog ajutati-ma cu aceste 2 probleme!

1 răspuns:
| Spikebat a răspuns:

Daca te uiti cu atentie vei observa ca jumatate din regate au toate canalele NORM la ora aceasta ar trebui sa fie ch1 macar BUSY ceea ce inseamna ca sunt probleme la serverele lor. Data fiind data ( aproape de paste ) s-ar putea sa dureze o vreme pana la remedierea acestei situatii.
Si eu patesc la fel cand incerc sa ma conectez asa ca problema este de la ei.