| marioS10maryus a întrebat:

am si eu o nelamurire va merge pe avest pc :http://www.emag.ro/......E2G8TBBBM/ Fifa 13 (cu setarile. undeva la ..medium?) si inca ceva un PC sau un xbox 360?. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Catalin970 a răspuns:

Pentru prima intrebare raspunsul e sigur, cu asa performante il vei putea da si la maxim, in cel mai rau caz iti va sacada putin la fazele foarte complicate din joc.Si la a doua intrebare, parerea mea e ca cel mai bun e un PC.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti merge linistit happy

| marioS10maryus explică (pentru anonim_4396):

Merci si inca ceva XBOX 360 sau PC? pentru gaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru marioS10maryus):

Pc cum spune si Catalin970

| marioS10maryus explică (pentru anonim_4396):

Scuze BLackie insa//catalin a raspuns mai complex. fara suparare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru marioS10maryus):

Eu nu raspund pentru funda oricum happy imi place doar sa ajut si atat multa baftawinking

| Me2 a răspuns:

In 1700 lei se poate mai bine
- i3 ivy bridge, foarte bun
- Placa de baza ok, nu trebuie update de bios, vine cu ultima versiune instalata
- 4 gb ram, destui pentru moment, poti oricand sa mai pui inca 4
- hdd 500 gb
- placa video foarte buna, se descurca in orice joc pe full hd cu detalii foarte bune
- sursa ok, tine sistemul fara probleme
- Carcasa decenta, arata bine
http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/639770/
E mai bun decat cel de pe eMAG :D